Svatební fotografie

Vytvoříme neobyčejné fotografie Vašeho svatebního dne. Stejně jako u svatebního videa Vám nabízíme i fotografické služby rozdělené do čtyřech balíčků.

Balíček č. 0

Nultý balíček je určen těm, kteří chtějí zdokumentovat pouze tu část svatebního dne, která se odehrává v obřadní síni. Obsahuje tedy pouze fotografie ze svatebního obřadu, jeho nejdůležitější okamžiky, výměnu prstýnků, první novomanželský polibek.

Balíček č. 1

Tento balíček obsahuje fotografie nejdůležitějších okamžiků svatebního obřadu. Fotograf fotí příjezd kolony svatebních vozidel k slavnostnímu obřadu, vystupování nevěsty / ženicha z vozidla.
Fotografie z obřadní síně zachycují průběh svatebního obřadu, jeho nejdůležitější okamžiky (detaily prstýnků, první novomanželský polibek...). Následují fotografie z gratulací novomanželům, vycházení novomanželů z budovy, odjezd. V případě zájmu je možné doplnit ještě o fotografie z krátké procházky po okolí, z parku apod.

Balíček č. 2

Základem druhého balíčku je tentýž obsah jako u balíčku prvního, s tím, že druhý balíček obsahuje navíc fotografie ze svatební hostiny. 
Fotografie ze svatební hostiny dokumentují rozbíjení talíře a samotnou svatební hostinu (vzájemné krmení novomanželů polévkou..), krájení dortu. Do tohoto balíčku patří ještě fotografie prvního společného tance novomanželů.

Balíček č. 3

Třetí balíček dokumentuje průběh celého svatebního dne. Fotograf se účastní svatebních příprav na straně nevěsty - líčení a česání , oblékání šatů, nandavání šperků; případně i na straně ženicha. V rámci fotografií z příprav je možné velmi dobře zachytit též rodinu, zdobení automobilů apod.
Z místa svatebních příprav následuje přesun do místa svatebního obřadu. Další fotografie jsou již totožné s fotografiemi balíčku č. Zde fotograf pokračuje jako v balíčku č. 2. Třetí balíček zaznamená svatební hostinu až po prvních pět tanců.. 

Galerie svatebních fotografií (výběr)

Svatba M+D

 

 

Svatba L+R

Rychlý kontakt

info@onyxpromo.cz

Doporučte nás