Svatební video

Nabízíme Vám čtyři základní balíčky natočení a sestříhání svatebního videa 

Balíček č. 0

Nultý balíček je určen těm, kteří chtějí zdokumentovat pouze tu část svatebního dne, která se odehrává v obřadní síni. Obsahuje tedy pouze záběry ze svatebního obřadu, jeho nejdůležitější okamžiky, výměnu prstýnků, první novomanželský polibek.

Balíček č. 1

Tento balíček obsahuje záznam nejdůležitějších okamžiků svatebního obřadu. Video začíná příjezdem kolony svatebních vozidel k slavnostnímu obřadu, následuje záběr na vystupování nevěsty / ženicha z vozidla. Video pak pokračuje několika záběry z přesunu do budovy s obřadní síní. 
Video z obřadní síně zachycuje průběh svatebního obřadu, jeho nejdůležitější okamžiky (detaily na prstýnky, první novomanželský polibek...). Následují záběry z gratulací novomanželům. Po záběrech gratulací následuje odchod z oddací místnosti, záběry na novomanžele vycházející z budovy a nastupování svatebčanů do vozidel a jejich odjezd. V případě zájmu je možné doplnit ještě o záběry z krátké procházky po okolí, z parku apod.

Balíček č. 2

Základem druhého balíčku je tentýž obsah jako u balíčku prvního, s tím, že druhý balíček obsahuje navíc záběry ze svatební hostiny, kam kameraman přejede spolu se svatebčany. 
Záběry z hostiny počínají zdokumentováním zvyku s rozbíjením talíře a dále dokumentují svatební hostinu, neustále po dobu jídla (vzájemné krmení novomanželů polévkou..), dokumentují též krájení dortu a celé video končí záběry na první společný tanec novomanželů.
Výstupem tohoto balíčku je cca 30-40 minut sestříhaného videa a 3-4 minutový videoklip na oblíbenou hudbu novomanželů (předem dodanou).

Balíček č. 3

Třetí balíček dokumentuje průběh celého svatebního dne. Video začíná záběry ze svatebních příprav na straně nevěsty - líčení a česání , oblékání šatů, nandavání šperků; případně i na straně ženicha. V rámci videa z příprav je možné velmi dobře zachytit též rodinu a všudypřítomnou nervozitu mezi svatebčany.
Z místa svatebních příprav následuje přesun do místa svatebního obřadu. Zde video pokračuje záběry jako v balíčku č. 2. Třetí balíček zaznamená svatební hostinu až po prvních pět tanců. 
Výstupem tohoto balíčku je cca 40-50 minut sestříhaného videa a 3-4 minutový videoklip na oblíbenou hudbu novomanželů (předem dodanou).

Ukázka svatebního videoklipu

Rychlý kontakt

info@onyxpromo.cz

Doporučte nás